1639 BLACK BEAUTY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1639 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1032kg |
| Block | 1639 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2912kg |